Modern Musluk Çeşitleri

Sıradışı ve oldukça değişik musluklar arsında modüler musluk modelleride siz tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Modüler musluğun görünümü çok kullanışlı gibi görünmesede bir çok insan modüler musluğun tarzıyla ilgilenmektedir.Sıradışı musluklar arsında yer alan tasarruflu musluk modelleride yer almaktadır. Tasarruflu musluk modellerin en önemli özelliği ise tesisat gerektirmemesidir. Tasarruflu musluk modelleri ile suyu fazla harcamadan ihtiyaç kadarı kullanılmaktadır. Tasarruflu musluk modelleri özellikle kalabalık mekanlar ve alışveriş merkezleri için en iyi çözümdür. Kristal musluklar banyo ve mutfak lavaboları için oldukça kullanışlıdır. Kristal musluklar paslanmaz çelikten ve su lekelerine karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Hayata şık ve modern bakanların tercih edeceği bir tasarım harikasıdır. Kristal musluk küt kesimli ve kristal büyük bir taşla süslenmiş bir modellerdir. Bu musluk modelleri en yeni trendler arasında yer almaktadır.

Led Işıklı Musluklar

Gelişen yeni jeknolojiyle yeni trendler arasında yer alan musluk modelleriyle tasarımlar hayat bulmaktadır. Dekorasyonda ön plana çıkan yeni tasarım musluklar hem görselliğe hitap etmekte hemde teknolojiye aynı zamanda da diğer musluklara göre daha tasarrufludur. Led ışıklı musluklar hem eğlenceli hemde şaşırtıcıdır. Led ışıklı musluklar suyun derecesine göre renk değişikliği göstermektedir. Isıya duyarlı sensörler sayasinde su soğuk olursa mavi renk akmakta su sıcak olursa ise su kırmızı renkte akmaktadır. Led ışıklı muslukların montajı oldukça kolay ve kullanımıda basittir. Led ışıklı musluklar herkes tarafından oldukça rağbet görmektedir.

Havayı ve Suyu Temizleyen Musluklar

Dekorasyonda çığır açan aksesuarlar arsında yer alan hem havayı hemde suyu temizleyen musluklar özel bir konsept olarak tasarlanmıştır. Havayı ve suyu temizleyen musluklar allerjisi ve hassas olanlar düşünülerek tasarlanmıştır. Tasarım harikası olan çevreci musluk sahip olduğu mekanizması sayesinde su akarken suyu temizlemektedir. Musluğun tam altında yuvarlak tabak gibi duran musluk tasarımı üzerinde bulunan bir düğme bulunmaktadır. Bu düğme sayesinde ise akan suyla hava temizlenmaktedir. Havayı ve suyu temizleyen musluklar yeni trendler arasında yer almaktadır. Bir çok insan tarafından evlerinde kullanılamya başlanmaktadır. Havayı ve suyu temizleyen muslukların montajıda oldukça kolaydır. Havayı ve suyu temizleyen muslukların kullanımada oldukça pratiktir.

Kaynak: www.dekorasyon.gen.tr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir