2012 Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Her genç kız kusursuz bir düğün hayal eder. Düğününün herkesin dilinde dolaşmasını ister. Kusursuz bir düğün, muhteşem bir gelinlik, doğal ve göz alıcı saçlar… Ama bir noktayı atlamamak lazım! Makyajınız her şeyi mahvedebileceği gibi mükemmel bir hale de getirebilir. İşte onu da vereceğimiz tüyolarla mükemmel hale getireceğinizden eminiz. Her kadın muhteşem bir düğün ister. Aylarca hatta belki yıllarca beklediniz bugünü. Düğününüz kusursuz, gelinliğiniz harika ve … Okumaya devam et 2012 Gelin Makyajı Nasıl Olmalı?

Makyajsız da Güzel Olunabilir

Kusurları ufak darbelerle örtmede kullanılan en etkili yöntemdir makyaj. Ancak arada yüzünüzü dinlendirmek gerekir. Makyajsız da güzel olunabildiğini az sonra keşfedeceksiniz. İyi uyku şart Yeterince uyumak çok önemlidir. Yorgunluk insanın yüzünün çökmesini, gözlerinin solgun görünmesini sağlayan bir sorundur. Bu nedenle uykunuzu almaya özen gösterin. Yüzünüzü soğuk suyla yıkayın Yüzü soğuk suyla yıkamak canlanmasını sağlar. Ayrıca yorgunluk belirtilerinden de soğuk su sayesinde kurtulabilirsiniz. Cildinizi mutlaka nemlendirin … Okumaya devam et Makyajsız da Güzel Olunabilir

Makyaj Yaparken Renk Seçimine Dikkat!

Makyaj, insanı yaşlı ya da genç gösterebilecek mucizevi dokunuşlar silsilesidir. Doğru makyaj sayesinde hem son derece güzel hem de oldukça doğal gözükmek mümkün. Bu sebeple makyaj malzemelerini doğru kullanmak ve renkleri doğru seçmek işin püf noktası. Allık Belirginleştirilen elmacık kemikleri şüphesiz yüze bir güzellik katar. Ancak elmacık kemiklerinde ne renk allık kullandığınız çok önemlidir. Koyu tonlardaki allık kişiyi yaşlı gösterir. Şeftali ve açık pembe tonları … Okumaya devam et Makyaj Yaparken Renk Seçimine Dikkat!