Davetlerin Yıldızı Olun

Davetlerde şık ve stil görünmek, kıyafetinizin içinde huzurlu hissetmek son derece önemlidir. Özel gecelerde gideceğiniz yere ve davetin konseptine göre tarzınızı yansıtan bir seçim yapın. Mükemmel görünmenizi sağlayacak önerilerimize kulak verin.

İddiadan korkmayın

Straples kesimler ve klasik askılı modeller her sezon karşımıza çıkıyor. Tek omuz, geometrik kesimlerse birkaç sezondur gece modellerinde en çok tercih edilenler arasında. Özel gecelerde klasik modeller yerine iddialı olanları tercih edebilirsiniz.

Klasik renklere yönelin

Gece elbiselerinde siyah, kırmızı, gümüş, dore ve neon tonları artık klasik oldu. Modası hiç geçmeyecek bu renkleri gece kıyafetlerinde de rahatça kullanabilirsiniz.

Dekolteye izin verin

Özel davetlerde dekolteye izin verin. Derin bir yırtmaç, sırt dekoltesi ya da süper mini giyebileceğiniz bu özel gecelerde, istediğiniz bölgeyi açmaktan çekinmeyin.

Davetlerde parıldayın

Parlak kumaşlar, metalik renkler ve payetlerle işlenmiş kıyafetinizle göz kamaştırıcı olabilirsiniz. Parlamak için seçeneğiniz çok; parlak gümüş, altın tonları veya payetlerle gecenin en göz alıcı ismi olabilirsiniz. Ancak dikkat edin, lame kumaşlar ve parlak detaylarda kalite ve şıklık çok önemli, yapacağınız hatalı bir seçim şıklığınıza gölge düşürebilir. Parlak kumaşlarda kaliteye önem verin, üzerinizde basit duracak, kalitesiz görünen hiçbir detayı kullanmayın. Parıltılı elbiseleri sade aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz.

Yüksek topuklu ayakkabılar

Yüksek topuklar, özel gecelerde kıyafetinizi tamamlasın. Bu küçük gibi görünen önemli detayı sakın ihmal etmeyin.

Çantanız elinizden düşmesin

Özellikle son birkaç sezondur inanılmaz trend olan ve en önemli aksesuarlardan sayılan portföy yani “clutch” çantalar özel gecelerin favorisi. Özel gecelerde kıyafetinize ve ayakkabılarınıza uygun çantayı ihmal etmeyin.

 

Gece kıyafeti deyince aklımıza hemen aksesuarlar ve tamamlayıcı parçalar gelir. Mücevherler gece kıyafetlerinde farklı bir cazibe ve etki uyandırır. İncili takımlar ve pırlantalar en favori seçeneklerden.

Mükemmel Görünmenin Sırları

Yaklaşan yaz aylarında bütün bakışları üzerinize toplamak, kendinizi her zaman harika hissetmek istiyorsanız yazımız bir göz atın..

Kırışıklıkları gizleyen bronzlaştırıcı:

Nemlendiricinin üzerine kırışıklıkları gizleyen bronzlaştırıcı uygulayın. Böylece hem kırışıklıklarınızı gizleyecek hem de fondötene ihtiyaç duymayacaksınız.

Çarpıcı renkler:

Turuncu – pembe ya da kırmızı bir oje, nötr tonlardaki bir mayoya uygun oranda renk katmanın ve çarpıcı görünmenin en harika yolu.

Şeffaf dudak parlatıcısı:

Dudaklarda çarpıcı renkler, bu yaz şeffaf bir dokuya bürünüyor. Denemenizi öneririz.

Cilde ışıltı vermek için:

Yüzünüze ışıltılı ve canlı bir görünüm kazandırmak için kullandığınız bronzlaştırıcının üzerine pembe ya da şeftali tonlarında, cilde ışıltı parlaklık veren bir allık sürün. Sağlıklı bir görünüm elde etmek için, elmacık kemiklerinizi mat bir bronzan ile belirginleştirdikten sonra içinde simli taneler bulunan bir ürün kullanın.

Parlak saçlar:

Saça parlaklık kazandıran spreyler, içindeki silikon sayesinde saçlardaki elektriği kontrol altına alır. Her çantaya sığabilen bu pratik ürünler, ihtiyaç duyduğunuz her an saçlarınızın daha canlı ve hacimli görünmesini sağlayacaktır.